„Design Isle 2015” vienkopus pulcē vairāk nekā 20 000 dizaina entuziastu

4. oktobrī Ķīpsalā noslēdzās Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2015”, kas šogad vienkopus pulcēja ap 200 Baltijas radošās industrijas pārstāvju. Viņu jaunāko veikumu bija ieradušies novērtēt 22 168 dizaina entuziasti – iepircēji, blogeri, fotogrāfi un galapatērētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Polijas, Somijas, Itālijas, Lielbritānijas, Francijas, Dānijas un Indijas.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja iepazīt Baltijas dizaina daudzveidību – novērtēt tā novitāti, kvalitāti un funkcionalitāti. Izstādes ekspozīcijā bija apskatāmi Baltijas dizaineru un dizaina uzņēmumu veidotie produkti, projekti un piedāvātie pakalpojumi, Latvijā prestižākā dizaina konkursa „Gada balva dizainā 2015” dalībnieku darbi, kā arī topošo dizaineru – skolēnu un studentu – diplomdarbi.

Paldies visiem „Design Isle 2015” dalībniekiem un apmeklētājiem! Kopā mums izdevās Izstāžu centru pārvērst par īstu dizaina salu!

Tiekamies jau nākamgad no 30. septembra līdz 2. oktobrim Ķīpsalā!

ATBALSTĪTĀJI


INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI