Pamatinformācija  

Izstādes tematika
Izstādē ir aicināts piedalīties ikviens nozares pārstāvis, kas ir ieinteresēts piedāvāt savus produktus vai pakalpojumu profesionālam apmeklētājam un galapatērētājam un kura piedāvājums atbilst šādam nozares sadalījumam:

- dzīvojamo, sabiedrisko, ražošanas u. c. ēku interjeri, to elementi;
- mēbeles;
- unikālā dizaina objekti;
- vides objekti, to grupas vai sistēmas;
- vides labiekārtošana, tās elementi un mazās arhitektūras formas;
- reklāmas elementi;
- rūpnieciski ražojami objekti (sadzīves priekšmeti, transporta līdzekļi, aparatūra, darba mašīnas, darbarīki u. c.);
- grafiskais dizains;
- iepakojuma dizains;
- virtuālā grafika, mājaslapu dizains;
- modes dizains, tekstila dizains;
- juvelierizstrādājumu dizains;
- fotodizains;
- pedagoģiskā darbība konkrētā dizaina jomā;
- dizaina teorija, publicistika.

Piedalies un izmanto iespēju:

  • prezentēt savu preci / pakalpojumu;
  • palielināt sava uzņēmuma darījumu apjomu;
  • iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus;
  • izzināt, ko šobrīd vēlas Jūsu vai citu uzņēmumu klienti;
  • satikt kolēģus un nozares ekspertus;
  • smelties jaunas idejas biznesa attīstībai;
  • kļūt par daļu no Baltijas dizaina identitātes;
  • veicināt dizaina nozares attīstību;
  • svinēt nozīmīgākos Baltijas dizaina svētkus.

Dalībnieki par izstādi

Marika Rudzīte-Griķe, SIA "ArGaumi" starptautisko projektu vadītāja
„Tā ir sanācis, ka kopš uzņēmuma pirmsākumiem izstādēs un dažādos tirdzniecības pasākumos galvenokārt piedalāmies ārpus Latvijas. Taču šoreiz nolēmām sevi plašāk parādīt arī dzimtenē. Izvērtējot Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 rīkoto izstāžu sarakstu, mūsu izvēle krita uz “Design Isle”. Un savu izvēli nenožēlojam vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, izstādes organizatoriem, pārdomāti izstrādājot koncepciju, nodrošinot kvalitatīvu organizāciju un paužot atsaucīgu attieksmi, izdevās sasniegt Latvijas mērogiem ievērojamu apmeklētāju skaitu. Otrkārt, atzinīgi ir vērtējams fakts, ka izstāde vienkopus piedāvāja dažādus radošus notikumus – jaunu dizaina produktu prezentācijas, izglītojošus seminārus u. c. Treškārt, moderno tehnoloģiju izmantošana – vienkārši risinājumi patīkami atviegloja gan mūsu (dalībnieku), gan arī mūsu viesu un izstādes apmeklētāju ikdienu (elektroniskie ielūgumi, iespēja biļetes iegādāties internetā u. c.).

Tas, ka līdzās uzņēmumu piedāvājumam izstādē bija apskatāmi konkursa „Gada balva dizainā” laureātu darbi, bija papildus pozitīvs aspekts, kas rosināja radošas sarunas un jaunu ideju ģenerēšanas procesu – “redzu vienu... un jau domās kādu niansi attīstu citā izskatā, citā materiālā, citam mērķim...”

Kaut arī tūlītējs finansiālais ieguvums no izstādes nebija liels, mēs noteikti esam ieguvējas, jo izstādē izveidojām jaunus biznesa kontaktus (gan privātpersonu, gan uzņēmumu). Nekad nevar zināt, kurā brīdī kāds Tevi ierauga (un, varbūt tikai garām skrienot, paķer līdzi brošūru ar domu “Ai, varbūt noder!”) un kurā brīdī šim “kādam” tiešām ir nepieciešama gaumīga un praktiska dāvana vai Ar Gaumi jāiekārto jauns mājoklis.

Kustība, aktivitāte un aprite ir jebkuram uzņēmumam svarīgi faktori. Izstāde “Design Isle” bija viena gaumīga pietura mūsu kustību grafikā!”

Anete Spēlmane, SIA „Palešu mēbeles” vadītāja
„Dalība izstādē „Design Isle” mūsu uzņēmumam bija vērtīga pieredze. Vēlējāmies saprast potenciālo pircēju vēlmes un uzklausīt viņu idejas, lai zinātu virzienu, kurā strādāt un kā savus produktus attīstīt. Turklāt ieguvām jaunus, nozīmīgus klientus! Savukārt konkursa "Gada balva dizainā" laureātu darbi bija lieliska iespēja gan aplūkot oriģinālus risinājums, gan smelties idejas mūsu produktu dizainam!”

Linda Lukašinska, SIA ''CasaDiVanna'' projektu koordinatore
„Esam ļoti apmierināti ar uzņēmuma dalību izstādē. Apmeklētāju interese bija negaidīti liela, arī potenciālie sadarbības partneri izrādīja interesi. Tāpat esam pateicīgi par esošo un potenciālo klientu daudzpusīgajiem un oriģinālajiem viedokļiem un ieteikumiem produkcijas pilnveidošanai, ko noteikti ņemsi vērā.”

Una Bergsone, SIA „Schneider Electric Latvija” mārketinga koordinatore
„„Design Isle” piedalījāmies, lai prezentētu klientu vidū jau iecienītus produktus, kā arī uzņēmuma jaunumus. Izstādes apmeklētājos neviltotu interesi izraisīja uzņēmuma jaunākais produkts – gaismas slēdzis, kuram ikviens var izveidot individuālu dizainu, pieskaņojot to istabas interjeram. Patiess prieks, ka ar izstādes starpniecību mums izdevās izraisīt interesi potenciālajos klientos, kas līdz šim par mums nebija dzirdējuši un tagad, cerams, bieži iegriezīsies mūsu birojā.”

Tenis Vellama (Tõnis Vellama), dizainers (Igaunija)
„Priecājos, ka nu arī Latvijā ir starptautiska dizaina izstāde, kas vienkopus piedāvā oriģinālus Baltijā radītus dizaina produktus un pulcē talantīgākos dizainerus. Mūsu stendā varēja iepazīties ar Igaunijas dizaineru radošo veikumu, ko izstādes apmeklētāji novērtēja ļoti atzinīgi. Nodibinājām arī jaunus biznesa kontaktus.”

Donata Laukīte (Donata Laukytė), pārdošanas vadītāja (Lietuva)
„Dalība izstādē „Design Isle” bija lieliska iespēja prezentēt Lietuvas dizaineru radošos darbus, kā arī novērtēt Latvijas un Igaunijas dizaineru sniegumu. Prieks, ka izstāde piedāvāja radošu vidi, kas noteikti pamudināja jaunām idejām, un ceram, ka jau pavisam drīz Latvijā varēs iegādāties Lietuvā radītas dizaina preces.”

ATBALSTĪTĀJI


INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI