Atklāj Baltijas dizaina daudzveidību izstādē „Design Isle 2017”!

Rudenī Rīga, kā ierasts, kļūs par Baltijas dizaina galvaspilsētu, jo no 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2017”. Tajā varēs apskatīt Baltijas dizaina nozares uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus.

Latvijas dizaina oriģinalitāti varēs novērtēt, aplūkojot konkursa “Latvijas Dizaineru Savienības balva dizainā 2017” izcilākos darbus, kurus izvirzījusi profesionāla žūrija. Darbi tiek dalīti četrās kategorijās – interjera, vides, lietu un saziņas dizains.

Līdztekus konkursa darbiem izstādē būs apskatāmas dizaina mēbeles, gaismas ķermeņi, dizaina apģērbi un aksesuāri, dzīvesstila produkti u. c. oriģināli dizaina produkti, ko prezentēs Baltijas vadošie dizaineri un dizaina uzņēmumi.

Ar svaigām idejām un neordināriem risinājumiem pārsteigs arī Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentēs savus diplomdarbus un radošos projektus.

Baltijas dizaina gadatirgus!

Otro reizi izstādē „Design Isle” notiks arī Baltijas dizaina gadatirgus, kur talantīgie pašmāju un Baltijas dizaineri tirgos oriģinālus un mūsdienīgus dizaina produktus – interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīvesstila produktus un vēl daudz ko citu. Iedvesmojies, izvēlies un iegādājies!

Seko līdzi jaunumiem!

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Dizaineru savienība ar Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu.

 
ORGANIZATORI
ATBALSTĪTĀJI


INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI