“Ava Garden” ekskluzīvās hand made miega maskas un apģērbi par pievilcīgu cenu!


Izstādes viesi ir laipni aicināti apmeklēt sieviešu modes zīmola “Ava Garden” stendu, lai iepazītos ar plašu ekskluzīvo miega masku sortimentu un jauno tērpu kolekciju. Augstākās kvalitātes itāļu zīds ar apburošām franču mežģīnēm – sievišķības un elegances iemiesojums mūsdienu modes tendenču iedvesmā. Palutiniet sevi ar ekskluzīvo un kvalitatīvo dāvanu par pievilcīgo cenu!

Katra “Ava Garden” miega maska ir mūsu meistaru roku darbs, kas tapis ar mīlestību un uzmanību, izmantojot dabīgos materiālus – zīdu un linu ar greznu franču mežģīņu dekoru. Maskas ir pildītas ar vilnu un kokvilnu, kas neļauj gaismai iet cauri, bet ļauj Jūsu ādai elpot. Tās ir mīkstas, plānas un ļoti patīkamas ādai. Mūsu miega maskas ir lieliskā dāvana, kas izstādes laikā, būs pieejama skaistajā dāvanu maisiņā par speciālo cenu.

Turklāt aicinām visus izstādes apmeklētājus piedalīties mūsu konkursā, kur būs iespējams vinnēt 5 miega maskas!


Jaunā tērpu kolekcija ir pēdējo modes tendenču savienojums ar mūžīgām vērtībām – sievišķību un maigumu. Ekskluzīvas zīda kleitu kombinācijas, topi un svārki no itāļu zīda un franču mežģīnēm mūsu meistaru profesionālajā izpildījumā – arī tas viss izstādes viesiem tiks piedāvāts par darbnīcas cenām. Turklāt būs iespēja pasūtīt sev vēlamo tērpu no plaša audumu krāsu sortimenta.

“Ava Garden” - ir jauns Latvijas sieviešu modes aksesuāru un tērpu zīmols, kas piedāvā augstas izpildes kvalitātes produktus, kuri ir rādīti, izmantojot tikai dabīgus audumus - zīdu, linu, kokvilnu un vilnu. Katram “Ava Garden” tērpam piemīt sievišķība, greznas detaļas un izcila šūšanas kvalitāte.

Vairāk:

avagarden.eu
www.instagram.com/avagarden_lv/
www.facebook.com/AvaGardenlv/