„Charmanterie” prezentēs burvīgas rudens kolekcijas rotaslietas


Esiet laipni gaidīti „Charmanterie” rotaslietu un aksesuāru stendā izstādē „Design Isle 2016”. Vintāžas stila piekariņi, skaisti audumi, ziedi un mežģīnes burvīgās krāsās uzzied stilīgajā rudens kolekcijā. „Charmanterie” kaklarotas un lariāti, rokas pulksteņi un rokassprādzes, auskari un brošas, šalles un jostas – katras izsmalcinātas sievietes izvēle. Visas izstādē demonstrētās rotas varēs iegādāties ar 25% atlaidi!

Katru dienu – izloze!
Dalībnieki saņems online-veikala atlaides karti, galvenā balva – rotaslietu komplekts no jaunās rudens kolekcijas.

„Charmanterie” rotaslietas un aksesuāri piešķir eleganci Jūsu tērpam. Strādājot ofisā, pastaigājoties vai ejot uz randiņu – šīs rotas kļūs par ideālu papildinājumu Jūsu tēlam. Katra no šīm rotām ir unikāla un oriģināla, ar īpašu enerģiju un raksturu. Katrai rotai ir sava nozīme. Tās tiek izgatavotas vienīgā eksemplārā vai ierobežotā daudzumā. Izgatavojam arī pēc pasūtījuma.

„Charmanterie” zīmols iekaro burvīgo sieviešu sirdis kopš 2012. gada. Spilgti jaunumi, stilīgas kolekcijas, modes šovi, blogs un veikals ar bezmaksas piegādi visā pasaulē – mums ir, ar ko iepriecināt mūsu klientus!

Vairāk: www.charmanterie.com
Sekojiet mums Facebook.com: www.facebook.com/Charmanterie