“KUMA Design” – dabas motīvi mūsdienu sieviešu sirdīs un garderobē videi draudzīgā veidā


Pārsteigsim „Design Isle” apmeklētājus ne tikai ar „Butterfly” piespraudēm, bet arī ar daudziem jauniem un aizraujošiem produktiem – skaistām kaklarotām bērniem un pieaugušajiem, minimālisma stilā ieturētām matu sprādzēm, senlaicīgām aprocēm un vienreizējiem auskariem. Un tas viss par īpašām cenām!

„KUMA Design” ir Igaunijas aksesuāru zīmols stilīgai sievietei, kas novērtē minimālisma skaistumu un vēlas izcelt savu vienreizīgumu. „Butterfly” piespraude-tauriņš ir „KUMA Design” vispopulārākais produkts, kas ieguvis tūkstošiem piekritēju, tādējādi padarot „KUMA” par vienu no stilīgākajiem aksesuāru zīmoliem Igaunijā.

Unikālā adata ļauj šo „KUMA” aksesuāru nēsāt kā tauriņu vai piespraudi. Ir neskaitāmi veidi, kā nēsāt „KUMA” piespraudes – pie apģērba vai šalles, matos. Esi oriģināla, stilīga un nebaidies eksperimentēt!

„KUMA Design” izveidojis igauņu māksliniece Mari Ojasāre, kuru allaž aizrāvušas dzīvās dabas noslēpumainās radības. „KUMA Design” – dabas iedvesmots, igauņu amatnieku rokām radīts.

Meklējiet iedvesmu un sekojiet mūsu īpašajiem piedāvājumiem:
„KUMA Design” e-veikalā: www.getkuma.com
Instagram: www.instagram.com/kumadesign
Facebook: www.facebook.com/getkuma/