Unikālo no bērza saplākšņa veidoto „PLY Collection” mēbeļu pirmizrāde!


Jums būs unikāla iespēja iepazīties ar pirmajiem „PLY Collection” mēbeļu eksemplāriem Latvijā un iegādāties tos par pievilcīgu cenu! Mēbeles no saplākšņa kļūst arvien populārākas – tās ideāli papildinās Jūsu mājas vai biroja interjeru.

Mēs laipni iepazīstināsim Jūs ar „PLY Collection” – pievilcīgo, izturīgo un viegli montējamo mēbeļu sēriju, kas ir veidota, pamatojoties uz elementu bloķēšanas principu.

Izstādē „Design Isle 2016” mēs prezentēsim elegantu rakstāmgaldu diviem, funkcionālu plauktu, oriģinālu krēslu un kompaktu tabureti. Izstādes viesiem būs iespēja arī pamēģināt pašiem salikt mēbeles, lai saprastu cik viegls un aizraujošs ir montēšanas process. Šī aktivitāte būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem! Vēl mēs būsim sagatavojuši nelielus suvenīrus ar mūsu logotipu.

Turklāt izstādes laikā apmeklētāji varēs pasūtīt mēbeles ar patīkamo atlaidi!

Visa kolekcija ir ražota Latvijā ar speciālām CNC iekārtām, izmantojot vietējo materiālu – bērza saplāksni. Īpašais dizains ir veidots tā, ka montāžai nav nepieciešama līme, naglas vai skrūves, kas atvieglo transportēšanu, uzglabāšanu un mazina resursu izmantošanu.

Saplāksnim ir vairākas priekšrocības – tas ir spēcīgs materiāls, izturīgs pret saraušanos un tam nav nepieciešama virsmas apdare. Dabiskais bērza šķiedras skaistums ļauj radīt īpašas formas, kas izceļ savienojumu detaļas.

“Indeed” piedāvā konsultācijas un pakalpojumus dizaina sfērā. Esam diplomēti arhitektūras un inženierzinātņu jomā. Mēs, galvenokārt, uzskatām sevi par speciālistiem sarežģīto dizaina problēmu risināšanā.

Vairāk: www.indeed.space
Seko mums! www.facebook.com/indeed.space/