OOT-OOT STUDIO iepazīstina ar lielisku Igaunijas dizaineru projektētu un Igaunijā ražotu mēbeļu un gaismas ķermeņu kolekciju


Oot - Oot Studio šoruden atklāj savu pārstāvniecību Rīgā, Miera ielā 4, un izstādē iepazīstina ar teicamu viesistabas mēbeļu izlasi – dīvāniem, atpūtas krēsliem un kafijas galdiņiem, kā arī ar jaunāko Oot-Oot dizaineru veikumu – lampām un ķeblīšiem, kas darināti no formā presēta filca.

Oot-Oot dīvāni, krēsli un soliņi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, izvēloties tīkamāko apdari no plašas augstas klases audumu un toņu paletes.

Visiem pasūtījumiem, kas noformēti izstādes laikā, pievilcīga 10% atlaide!

Oot-Oot kolekcijas dizainā organiski savienojas šķietami pretstati: skandināvu vecmeistaru tradīcijas papildina mūsdienu ražošanas tehnoloģijas, ziemeļnieku dizainam raksturīgā askēze un funkcionalitāte mijas ar materiālu siltumu un formu eleganci.


COSMO sērija – sofa, atpūtas krēsls un kāju soliņš
Cosmo mēbeļu sērijas nosaukums atspoguļo dizaineru iedvesmas avotu – kosmosa ēru un sešdesmito gadu estētiku, nevainojami piemērotu mūsdienu lietotāja gaumei un kosmopolītiskajam dzīvesveidam. Cosmo dīvāns ir harizmātisks un izcili ērts, tā aprises – grafiskas un atmiņā paliekošas. Plašākai kompānijai iesakām trīsvietīgu sofas versiju, atpūtai vienatnē vai divatā – atpūtas krēslus ar kāju soliņu.

HOSH kumode
HOSH kumode patiks gan radoši noskaņotiem, gan racionāli domājošiem dizaina cienītājiem un lieliski pielāgosies dažādiem interjera scenārijiem. Kumodes durtiņu abpusējā apdare ļauj veidot dažādus fasādes toņu salikumus un variēt ar baltiem, gaiši pelēkiem un antracīta krāsas laukumiem.

FREY soliņš
FREY lietošanas diapazons ir ļoti plašs. Askētiskais, parocīgi ērtais soliņš lieliski iederēsies priekštelpā, kā arī kopā ar mīksto mēbeļu grupu viesistabā vai guļamistabā. Ziemeļu dizaina vēsumu mīkstina un aicinoši omulīgu dara oškoka kājiņas un vilnas audums polsterētajā sēdē.

DOT ķeblītis un FLOT lampa

DOT ķeblītis un FLOT lampa ir jaunākie Oot-Oot studijas projekti. Tos vieno mājīgā koka un filca kombinācija, kas mīkstina skaudro ziemeļu dabas klātbūtni.
DOT inovācija ir racionāls materiālu lietojums; tas ir viegls, stabils un ērti uzglabājams.
FLOT lampas kupols citē piecdesmito gadu plūstošās formas, parādot ziemeļnieku askēzes maigo un omulīgo dabu. Lampa ir pieejama divos izmēros un divās krāsu versijās.

DOT ķeblītis ir apbalvots ar BRUNO 2016 / Product design award godalgu. FLOT lampa šajā sacensībā ieguva skatītāju simpātiju balvu.

Oot-Oot Studio zīmols dibināts 2013. gadā kā divu talantīgu dizaineru Marko Ala un Joonas Torim projekts ar tālejošu mērķi – ražot teicamas kvalitātes, demokrātiskas, ilgtspējīgas un dzīvespriecīgas lietas, izstrādātas līdz smalkākajai niansei.
Oot-Oot ir BRUNO 2016 / Product design award - Igaunijas nozīmīgākā dizaina apbalvojumu ieguvēji.

+371 29234379
dite@oot-oot.com
www.oot-oot.com
www.facebook.com/ootootstudio
www.facebook.com/ootootriga