Baltijas dizaina gadatirgū „ARLA” prezentēs gaumīgus modes un biznesa aksesuārus!


Baltijas dizaina gadatirgū izstādē „Design Isle 2016” neformāla un radoša apvienība „ARLA” piedāvās modes un biznesa aksesuārus no dabīga un mākslīga materiāla.

Šajā reizē savus Absolūti Reāli Lieliskus Aksesuārus piedāvās divas dizaineres no neformālās apvienības „ARLA” – Lolita un Aiva.
Visas dizaina lietas (modes aksesuāri) ir autordarbi no dabīgiem vai mākslīgiem materiāliem. Šobrīd praktiski nav divu vienādu lietu.

Mēs piedāvājam īpašā, dabīgās ādas bezlīmes sējumā veidotus skiču blokus un gadagrāmatas. Noteikti Jūs ieinteresēs lielāki un mazāki naudas maki un bagāžas zīmes. Būs pieejama arī no mākslīgiem materiāliem veidota jaunā atslēgu maciņu sērija no kolekcijas "Krātiņš". Savukārt iepirkumu somas varēsiet izvēlēties pēc savas mašīnas bagāžnieka lieluma vai pārvietojamo lietu tilpuma.

Visas dizaina lietas projektētas un pašu autoru izgatavotas šeit – Latvijā!

2013. gada pavasarī četras radošas un dabīgo ādas materiālu mīlošas mākslas maģistres dizainā un skolotājas apvienojās neformālā apvienībā „ARLA”. Divas esam bijušas kursa biedrenes Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā, bet trīs no mums arī Latvijas Mākslas akadēmijā rūpnieciskās mākslas nodaļā (tagad – dizaina nodaļa). Iegūtā izglītība realizējas nopietnā hobijā un radošajos darbos.

Vairāk:
lolitakatkovska@gmail.com
aiva.bumbure@gmail.com