„Kabinetto Mosaic Studio” un senlaiku brutāla mozaīka Opus barbaricum mūsdienu interjerā


„Kabinetto Mosaic Studio” dizaina tirdziņā iepazīstinās apmeklētājus ar vissenāko mozaīku no upes un jūras oļiem – Opus barbaricum. Jūs gaida brutāli un vienlaikus izsmalcināti dažādās tehnikās veidoti mozaīkas panno interjeram. Kā oriģinālu dāvanu varēsiet iegādāties un pasūtīt nelielas mozaīkas rozīnītes interjeram un to neierastas interpretācijas. Stāstīsim arī par mozaīkas meistarklasēm interjera priekšmetu veidošanai un rādīsim paraugus.

Īpašais piedāvājums!
Ja „Kabinetto” stendiņā reģistrēsies jebkurai no mūsu mozaīkas meistarklasēm, saņemsi kuponu ar 10% atlaidi tās apmaksai!

Gaidām interjera dizainerus un visus īstu lietu cienītājus „Kabinetto” stendā izstādes „Design Isle 2016” dizaina tirdziņā!

„Kabinetto Mosaic Studio” izstrādā dizainu un izgatavo mozaīkas panno un sienu kompozīcijas interjeram un dārzam dažādās tehnikās – Opus barbaricum (mozaīka no oļiem un neapstrādātiem akmeņiem), kā arī mozaīkas no smaltas un stikla mozaīkas.

Izstrādājam dizainu un izgatavojam/dekorējam interjera priekšmetus:


„Kabinetto Mosaic Studio” mozaīkas meistarklasēs var izveidot interjera priekšmetus savai mājai, bet specializētā kursā apgūt šīs senās mākslas veidošanas noslēpumus. Aicinām arī bērnus no 6 gadiem uz mozaīkas nodarbībām, kas izstrādātas tieši viņiem.

Aktīvi darbojamies arī teambuilding sfērā, izstrādājot un vadot mozaīkas veidošanas aktivitātes kolektīva saliedēšanai.

„Kabinetto Mosaic Studio” ir vienīgā mozaīku studija Baltijas valstīs, kas specializējas vissenākās oļu mozaīkas veidošanā ar mērķi saglabāt un integrēt šo senu mākslu mūsdienu dzīvē.

Vairāk:
E-pasts: kirina.design@yahoo.com
Mājaslapa: kabinetto.wordpess.com
Facebook: www.facebook.com/kabinetto.mosaic/