Agneses Bules „Latviešu sapnis” izplaucis tekstilā un madarās!


Līdztekus „Latviešu sapņa” simbolisko rakstu – koku un latviešu stāvokļu tekstila, oriģināldarbu un drukas darbu kolekcijai – savu uznācienu un izstādes apmeklētāju vērtējumu gaida jaunā kolekcija „MADARNIEKI”, kura šogad piedalās konkursā „LDS BALVA DIZAINĀ”.

Pircēji, interesenti un ražotāji aicināti piedalīties jautrā un visnotaļ jēgpilnā Latviešu sapņa zīlēšanā, izvelkot savu sapni no Zīlēšanas maisa!


„Latviešu sapņa” kolekciju klāstā ir oriģināli, glāsmaini galdauti no lina, kokvilnas, vaskadrānas ar latviešu mandalām, kokiem un madarām. Dizaina priekšauti dažādos rakstos un krāsās – tik skaisti kā kleitas. Agneses Bules oriģināldarbi autortehnikā, kas apvieno gleznas, grafikas un zīmējuma kvalitātes, mākslas darbi digitālajā drukā, kā arī maza izmēra darbi kartiņu, dāvanu rāmīšu, magnētu, breloku u. c. veidos.

„Latviešu sapnis" ir uzņēmums, kurš jau daudzus gadus īsteno mākslinieces Agneses Bules mākslas un sociālā projekta „Latviešu sapnis” ieviešanu dzīvē un tā lēnu, bet neatturamu iesakņošanos latviešu mitoloģijā.

Vairāk:
agnesebule@latviandream.lv
Facebook: LATVIEŠU SAPNIS FANU KLUBS
www.latviandream.lv