Dizaina zīmols “Igo Akcents personībai” un tās autors mūziķis Igo pirmo reizi dizaina nozares izstādē!


Izstādē „Design Isle 2016” Ķīpsalā plašā stendā tiks izrādīta dizaina priekšmetu un apģērbu kolekcija “Igo Akcents personībai”, kuras autors ir Latvijā zināmais mūziķis un mākslinieks Igo. Radītie dizaina priekšmeti ir domāti katram, kurš meklē savu rokrakstu un krāsu savas personības izpausmei!

Starp zīmola “Igo Akcents personībai” dizaina priekšmetiem atrodamas sveces, mājas tekstils, porcelāna un stikla trauki. Tāpat būs arī apģērbi, kurus izceļ Igo grafikās un zīmējumos radītie tēli, kas pārtopot ornamentālos akcentos.

“Tapušie darbi ir ļoti lielas kolektīvas apvienošanās rezultāts. Mans ieguldījums ir vīzija par to, kā tas viss varētu izskatīties, un esmu neizsakāmi gandarīts, ka, iesaistoties neskaitāmiem talantīgiem un profesionāliem cilvēkiem, to ir izdevies patiešām realizēt,” atzīst Igo.

Zīmols “Igo Akcents personībai” ir radīts 2015. gada sākumā. Zīmola radītājs ir mākslinieks Igo, kolekcijas priekšmetu veidošanā savu ieguldījumu sniedz dizainere Gita Straustiņa. Šai neilgajā zīmola darbības laikā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Latvijas uzņēmumiem “Rito”, “Dekolserviss”, “Baltic Candles” un “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības palātu”.

Vairāk:
www.igo-akcentspersonibai.lv

Seko mums!
www.facebook.com/AkcentsPersonibai
www.etsy.com/shop/IgoAkcentsPersonibai