Apskati VMV 2016. gada absolventu kvalifikācijas darbus!


Apģērbu dizaina nodaļu pārstāv Elīna Grīnberga (darba vadītāja Inga Berga – Bīriņa) ar 5 tērpu kolekciju „Corail Noir”, par iedvesmas avotu ņemot koralli, un to raksturo smalkums, elegance, vienkāršība, noslēpumainība, simetrija, daba, vieglums un pārliecība.

Interjera dizaina nodaļa prezentē tēmu „Birojs”. To pārstāv Ineta Martinsone (darba vadītājs Edgars Bogdāns) ar uzņēmumam SIA „Austris AG” izveidotu lakonisku, ergonomisku, funkcionālu un estētisku biroja interjeru ar virtuves zonu, kas paredzēts diviem darbiniekiem un apmeklētāju pieņemšanai, bet ērti transformējams par sapulču un semināru telpu 14 dalībniekiem. Tāpat interjera dizainu pārstāv Sintija Mieze (darba vadītāja Vizma Auzenberga – Kalniņa) ar projektu uzņēmuma SIA „Baltic Proweld” biroja telpai. Apgaismojuma un visa interjera iedvesmas avots ir zvaigznāji un debesis. To raksturo metāls, ģeometrija, konstruktīvisms.

Reklāmas dizaina audzēkņu mācību procesa darbus pārstāv Rūtas Kristenas Bukavas un Jutas Gargurnes kopdarbs - VMV 40 gadu jubilejas koncepcija un Rūtas Kristenas Bukavas skatlogu dizains (pasniedzēja Kristīne Zemļicka – Brālēna).

Profesionālās vidējās izglītības programmas skaties ŠEIT!

Vairāk: www.vmv.lv