Reklāmas aģentūra "Airginity" izstādē "Design Isle 2016"


Hei! Jūs jau noteikti zināt, ka tuvojas Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2016”?! Arī mēs, “Airginity” feinā komanda, tur būsim un labprāt iepazīstināsim Jūs ar mūsu darbības lauciņa plašā piedāvājuma klāstu un iespējām!


Tātad mēs darbojamies gan programmēšanas lauciņā – piedāvājam sākot ar aplikāciju, mājas lapu, interneta veikalu, dažādu skriptu, spēļu izveidi, līdz pat grafiskā dizaina izstrādei un printēšanas pakalpojumiem - veicam maketēšanas darbus, izstrādājam bukletus, grāmatas, uzlīmes, etiķetes, skrejlapiņas, iepakojuma dizainu, banerus un visu, ko vien Jūs vēlaties!

Dizaina izstrādei mēs izmantojam plašo Adobe programmu klāstu, galvenokārt mūsu saziņas valodu veido PHP, Java, C++, HTML/CSS , C#, Python, JS, un satura vadības sistēmas tiek nodrošinātas ar Wordpress, Joomla, Drupal, ProcessWire u.c.

Mūsu piedāvājums ir tik plašs, jo “Airginity” ir pieredzes bagāta reklāmas aģentūra, kas dibināta 2009. gadā un mēs strādājam ar klientiem vairāk kā 20 Eiropas valstīs.

Lai uzzinātu par mums vairāk un iepazītos ar mūsu darbiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājaslapas - www.airginity.com un airginity-programming.lv.
Kā arī seko mums: Facebook, draugiem.lv un Twitter!

Tiekamies izstādē!