Piku.lv prezentēs pašu radītos gaismas burtus!


Piku.lv burti ir darināti Latvijā un izmantojami kā personalizēts gaismas dekors interjerā! Izstādes laikā Piku.lv stendā varēs iepazīties ar idejas autori, uzzināt vairāk par gaismas burtiem un tos iegādāties, kā arī veikt pasūtījumus. Visiem pirkumiem tiks piemērota īpaša atlaide. Turklāt Piku.lv prezentēs arī jaunos produktus un tos būs iespējams iegādāties par īpašu iepazīšanās cenu.

„Piku.lv” ideja ir piešķirt personīgu akcentu ikvienam interjeram.
Ar Piku.lv īpaša dizaina veidotajiem gaismas burtiem tas ir iespējams pavisam jaunā veidā. Gaismas burti dienas gaišajā laikā personalizē telpu kā interjera dekors, savukārt tumsā priecē ar patīkamu gaismu.

Piku.lv gaismas burti ir radīti Latvijā no Latvijas bērza. Tajos ir iestrādātas LED gaismas un ērtākai lietošanai un pārvietošanai, tie darbojas uz baterijām. Katrs gaismas burts tiek radīts ar rokām Piku.lv darbnīcā Rīgā, līdz ar to ir pieejami visi alfabēta burti, cipari un dažādas zīmes un tos iespējams sagatavot dažādās krāsu variācijās. Ir iespēja arī realizēt individuālas klientu idejas.

Piku.lv izstrādātajiem produktiem ir īpaši veidots dizains, ko novērtējuši klienti. Visi burti/zīmes/cipari ir brīvi stāvoši, kā arī paredzēti, lai tos varētu piekārt pie sienas.

Ņemot vērā pieprasījumu un ērto lietošanas veidu, Piku.lv piedāvā arī dažādu izmēru gaismas burtu nomu - pasākumiem, fotosesijām vai kāzām, kuros ar gaismas burtiem ir iespējams pievērst īpašu uzmanību.

Web: www.piku.lv
Facebook: www.facebook.com/PIKULV-light-letters-1147830591898257/
Instagram: www.instagram.com/piku.lv/