Rīt tiks dots starts dizaina dienām Ķīpsalā!


Piektdien, 30. septembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2016”, kurā savus jaunākos dizaina produktus prezentēs Baltijas dizaineri un ražotāji.

Aicinām uz svinīgo pasākumu „Iestartē dizaina dienas Ķīpsalā!”, kas notiks 30. septembrī plkst. 11.00 hallē Nr. 1.


Izstādes „Design Isle 2016” atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Dzintra Purviņa, Kultūras ministrijas Radošo industriju nodaļas pārstāve;
Andrejs Broks, Latvijas Dizaineru savienības (LDS) valdes priekšsēdētājs;
Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs.
Oskars Zaļkalniņš, izstādes „Design Isle” vadītājs;

„LDS balva dizainā 2016” apbalvošanas ceremonija sāksies uzreiz pēc izstādes atklāšanas. Ceremonijā tiks apbalvoti profesionālā konkursa, kā arī skolu un augstskolu konkursa laureāti četrās kategorijās – interjera, vides, lietu un saziņas dizainā. Kopumā konkursam bija pieteikti vairāk nekā 120 darbi. Savu simpātiju balvu pasniegs arī mūziķis un mākslinieks Igo!

Kā zināms, izstādē „Design Isle 2016” no 30. septembra līdz 2. oktobrim varēs novērtēt Latvijas dizaina oriģinalitāti, jo būs apskatāmi konkursa “LDS balva dizainā 2016” izcilākie darbi. Līdzās konkursa darbiem Baltijas dizaineri prezentēs savus jaunākos darbus, tiksies ar nozares profesionāļiem un uzņēmējiem, kas ir sava dizainera meklējumos.

Turklāt pirmo reizi izstādē notiks arī Baltijas dizaina gadatirgus, kurā varēs iegādāties talantīgu dizaineru radītus interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīvesstila produktus un vēl daudz ko citu. Iedvesmojies, izvēlies un iegādājies!

Izstādi „Design Isle” rīko BT 1 un LDS ar Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu, savukārt konkursu „LDS balva dizainā 2016” – LDS sadarbībā ar LTRK, Latvijas Republikas Patentu valdi un BT 1.

Vairāk par „Design Isle 2016” dalībnieku piedāvājumu un pasākumiem uzziniet mājaslapā: www.designisle.lv
Sekojiet līdzi jaunumiem arī Facebook.com!

Darba laiks:
30. septembrī 10.00–19.00
1. oktobrī 10.00–19.00
2. oktobrī 10.00–17.00