Apskati festivāla „BILDES” izstādes – „BILŽU puķu dārzs” un „BILŽU sēta”!


Izstādes „Design Isle 2016” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt divas mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” izstādes: 2014. gadā veidoto „BILŽU sētu” un 2016. gadā veidoto „BILŽU puķu dārzs”.

Interesenti varēs iegādāties krāšņo un apjomīgo “BILŽU” mākslas albumu, kurā iekļautas 257 autoru — Latvijā iemīļotu mūziķu un mākslinieku — 798 mākslas darbu reprodukcijas.

Izstāde „BILŽU sēta”
Sēta. Kas aiz tās slēpjas? Vai tā ko sargā un šķir? Nē, tā izaicina un aicina – nekāp pāri, bet nāc iekšā, ieraugi un sajūti! Tā ir „Bilžu sēta” – klusa, koša un atvērta!

„Bilžu sētā” ir atļauts ienākt – ienākt „BILŽU” notikumos un sajūtās, ko veido un ar kurām dalās mūziķi, mākslinieki un citas radošās personības. Īsta sajūtu noliktava. „BILŽU” mūziķi un mākslinieki sētā krāšņu mākslas darbu veidā ir iekrāsojuši savas emocijas, sajūtas – tās var apskatīt, tām var just līdzi, par tām var priecāties, pietuvoties. Ienāc arī Tu!

Izstāde „Bilžu sēta” tapusi mūzikas un mākslas festivāla „BILDES 2014” vasaras nometnē Siguldas apkārtnē, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”.

Izstāde „BILŽU puķu dārzs”
Izstādi „BILŽU puķu dārzs” veido mūziķu, mākslinieku un radošu personību gleznotie, zīmētie un citās tehnikās atspoguļotie ziedi. Savukārt

Ziedi gleznoti, zīmēti, veidoti... Šis dabas brīnums atainots vai visos vēsturiskajos gadu simtos. Bet īpaša uzmanība tam pievērsta, sākot ar 17. gs., kad uz mākslas skatuves, uznāk jauns žanrs – klusā daba.

„BILŽU puķu dārzs” darbi tapuši šī gada vasarā „BILŽU” vasaras nometnē LU atpūtas kompleksā „Ratnieki”.

Vairāk: www.bildes.lv