Apskati un izvēlies koka izstrādājumus no Latvijas zīmola “Your Green Deco”!


Mājas dekoru zīmols “Your Green Deco” pirmo reizi prezentēs sevi izstādē „Design Isle 2017”, piedāvājot iegādāties dekoratīvus un vienlaikus arī praktiskus koka izstrādājumus veidotus ar lāzertehnikas palīdzību.

Izstādē varēsiet iegādāties lietas mājai, darba vietai vai pasākumiem, sākot ar koka krūzīšu paliktnīšiem un sienas dekoriem līdz pat galda un griestu lampu abažūriem un attīstošām koka spēlēm bērniem un pieaugušajiem.

Zīmola prioritāte ir laimīgs un apmierināts klients. Mūsu izstrādājumi padarīs īpašu gan ikdienu, gan svētku dienas. Mēs esam gatavi īstenot visdažādākās un trakākās idejas kopā ar jums, lai jebkuru mirkli padarītu neaizmirstamu un īpašu.

Zīmols „Your Green Deco” ir Latvijas ražotājs, kas saviem klientiem piedāvā plaša spektra dekoratīvus un praktiskus lāzergrieztus un gravētus koka izstrādājumus. Klientiem ir iespēja iegādāties jau gatavus izstrādājumus vai nākt ar idejām, kuras kopīgi varam realizēt, veidojot īpašus, individuālus produktus gan privātai lietošanai, gan pasākumiem – kāzām, darba ballītēm, dzimšanas dienām un vēl daudziem citiem pasākumiem.

Zīmols “Your Green Deco” ir Latvijas ražotājs, kas savu darbību sāka 2016. gadā. Lai gan zīmols ir tikai attīstības sākumposmā, mūsu ražotie izstrādājumi jau tiek piedāvāti gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tāpat sadarbojamies ar uzņēmumiem “Knauf”, “ElvaBaltic” un “Būvniecības ABC”.

Seko mums!

Facebook: www.facebook.com/BaibaGreenDeco/
Instagram: www.instagram.com/yourgreendeco/
Etsy: www.etsy.com/shop/YourGreenDeco/