“AF master” piedāvās ekskluzīvas koka dizaina lampas


Zīmola “AF master” sortimentā ir piekaramās griestu lampas, grīdas stāvlampas un galda lampas. Tie nav vienkārši gaismas ķermeņi, bet gan lielisks papildinājums interjeram. Nāc uz izstādi “Design Isle 2017” un apskati visu klātienē! Būs daudz jaunumu un arī īpašo piedāvājumu!

Zīmolu “AF master” izveidojis Aigars Fridrihsons, kurš ražo koka dizaina lampas ar iebūvētām led tehnoloģijām. Mūsdienu led diodes ir ekonomiskas, ilgmūžīgas un fleksiblas, tāpēc paveras plašas to pielietojuma iespējas – šīs komponentes lieliski var savienot ar jebkādu virsmu, formu vai materiālu.

Lielākā daļa gaismekļu ir aprīkoti ar interesantiem ieslēgšanas un izslēgšanas mehānismiem. Piemēram, galda lampa Oficy plus ir aprīkota ar specifiska sensora slēdzi, kuram gaisma ieslēdzas un izslēdzas, ja aptuveni 5 cm attālumā pārlaiž pāri vieglu rokas mājienu. Savukārt, turot roku virs sensora, to var dimerēt (mainīt gaismas intensitāti – padarot to gaišāku un tumšāku).

Kokmateriāls kā mājas interjera elements ir pazīstams jau gadu tūkstošus. “AF master” ar saviem darbiem parāda, ka kokmateriāls, kas papildināts ar jaunākajām led tehnoloģijām, ir ekskluzīvs interjera priekšmets. Koka priekšrocība ir ne vien materiāla daudzveidīgā apstrāde, bet arī vizuālās īpašības – dažādie krāsu toņi, faktūra un tekstūra.

“AF master” ražo lampas arī pēc individuāla pasūtījuma.

Seko mums!
www.facebook.com/afmaster.eu/