Latviešu lina apakšveļas brends “Kūsiņš” iepazīstina ar jauno kolekciju ''CALM''!


Mūsu viesiem izstādē “Design Isle 2017” būs pirmā un labākā iespēja iepazīties ar jaunāko kolekciju, jo esam gatavas pārsteigt ar izsmalcinātiem un funkcionāliem izstrādājumiem, kas ļauj katrai sievietei justies jutekliskai un pašpārliecinātai! Izstādes gaitā būs iespējams apskatīt, aptaustīt un pasūtīt jaunumus, kā arī iegādāties pārējos izstrādājumus par ļoti draudzīgām cenām!

Stendā būs iespējams iegādāties mūsu produkciju, kā arī veikt personīgus pasūtījumus. Mēs īpaši ielūdzam jaunlaulātos un mīlētājus, jo visiem pāru pasūtījumiem tiks piešķirta 25% atlaide! Tāpat, pasākuma laikā izlozēsim apmeklētāju, kuram pienāksies slavenie “Kūsiņa” stringi. Piedalīšanās izlozē ir pavisam vienkārša: nepieciešams nofotografēties ar mums vai mūsu stendu un ievietot to sociālajos tīklos ar mirkļbirku #kuusins !

“Kūsiņš” piedāvā ar rokām darinātu apakšveļu sievietēm un vīriešiem. Visu iespējams iegādāties uz vietas, vai veikt personīgu pasūtījumu – droši nāc un izsaki savas vēlmes!

“Kūsiņš” ir lina apakšveļas brends ar latvisku garu. Uzņēmums specializējas izšūtas apakšveļas izstrādē un savā īsajā pastāvēšanas laikā jau guvis plašu atzinību Latvijā un citviet pasaulē!

Vairāk informācijas:
www.kuusins.com

Seko mums:

www.instagram.com/kuusins
www.facebook.com/kuusins


Foto: Gatis Indrēvics