Izvēlies unikālus dizaina produktus no zīmola “PRUT”!


Šogad “Design Isle 2017” būs iespējams satikt zīmolu “PRUT”, kas piedāvās jaunus un jau klientu iemīļotus produktus: svečturus, dekoratīvus traukus un spoguļus. Varam pačukstēt, ka šogad “PRUT” savu kolekciju ir papildinājis ar īpaši aktuālas formas gaismas objektiem!

Visi “PRUT” produkti ir roku darbs, katram priekšmetam forma ir unikāla un neatkārtojama. Produkti veidoti no kalibrēta metāla stieņa. Tā pielāgošanai izmantota locīšana, metināšana un pūlverkrāsošana.

Idejas autori šiem dizaina dekoriem ir Ludmila Ekalne un Artjoms Bugo. “PRUT” būs piemērots tiem, kas ir minimālisma stila piekritēji un ir jēdziena “mazāk ir vairāk” sekotāji.

“PRUT” izstrādājumu dizains ir veidojies daudzu gadu gūtajā pieredzē, strādājot industriālā un interjera dizaina jomā. Tas arī ir bijis viens no iedvesmas avotiem un “PRUT” produktu izveidošanas iemesliem.

Zīmola “PRUT” pirmā svečturu kolekcija tika izveidota 2015. gada aprīlī. 2016. gadā “PRUT” savu kolekciju papildināja ar dizaina spoguļiem un dekoratīvajiem traukiem. Uzņēmums darbojas Baltijas tirgū, bet tam ir sadarbības partneri arī Skandināvijas valstīs, Vācijā, Lielbritānijā un citos tirgos. Uzņēmums atrodas Rīgā un tā produkcija ir izvietota vairākos veikalos gan Rīgā, gan pasaules mēroga e-veikalos.

Vairāk: www.prut.lv

Seko mums!
Facebook: www.facebook.com/prutcraft
Instagram: www.instagram.com/prutcraft