KANDAVAS ĢILDE


Kandavas novadu šajā izstādē pārstāvēs radošu cilvēku - mākslinieku un uzņēmēju komanda. Tiks piedāvāti mūsdienīgi un inovatīvi produkti!

“Kandavas keramikas ceplis” piedāvā dažādus dekoratīvus un praktiskus keramikas izstrādājumus interjeram – grīdas vāzes, puķu podus un virtuves trauku komplektus. Katrs priekšmets ir izgatavots ar rokām un pieejams tikai vienā eksemplārā. “Kandavas keramikas ceplī” darbojas jaunā māksliniece, keramiķe Linda Romanovska, kura, izmantojot senu keramikas izgatavošanas tehnoloģiju, izgatavo mūsdienīgas, skaistas keramikas lietas. Vairāk info www.linda.viss.lv

Tekstildizaina novirzienu – apģērba aksesuāri – ar rokassprādzēm un jostām pārstāv tekstilmāksliniece Ilze Baumane un ādas māksliniece Aiva Valdmane. Rokassprādzes un jostas ir austas ar rokām no lina un kokvilnas diegiem, izmantojot etnogrāfiskos rakstus. Visi darinājumi ir iestrādāti ādā, tā padarot tos praktiski labāk lietojamus.

Kolekcija “GARDEN”
radīta, lai gan ārā, gan iekštelpās ienestu dārza atmosfēru – gaismēnas, ziedu smaržu, krāsu un formu. Kolekciju veido lampas – laternas, galdauti, galda salvetes, dekoratīvi galda tīklojumi, aizkari. Kolekcijā kā galvenais materiāls izmantots lins. Lampu - laternu forma un lina faktūra rada mājīgu atmosfēru gan minimālisma, gan klasiska stila interjeros. Aizkaru dizains – gofrējums veidots, ietvaicējot lina audumā noteiktas formas rakstu, kas interjerā ienes jaunus skulpturālus un grafiskus akcentus. Baiba Rulle - “GARDEN” kolekcijas izveidotāja, dizainere.

“JJ Boards” ir uzņēmums, kura pieredzes bagātā komanda nodarbojas ar dažādu koka izstrādājumu izgatavošanu, restaurāciju, interjerdizainu un māksliniecisko apdari kopš 2005. gada. Tās mākslinieciskajā pamatā ir grafiskais dizains intarsijas tehnikā. “JJ Boards” darinājumi ir longbordi un dažādas interjera elementu formas un virsmas.

Uz tikšanos izstādē “Design Isle 2017” stendā nr. H12!