Slēdži ērtākai dzīvei


Piedāvājam gan budžeta, gan luksusa klases elektroinstalācijas materiālus, kas palīdzēs īstenot vissarežģītākos tehniskos risinājumus gan klasiskā, gan mūsdienīgā interjerā. “JUNG” produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē un zīmolam ir augsta popularitāte nozares profesionālu vidū. “JUNG” elektroinstalācijas materiāliem garantē visaugstāko kvalitāti. Lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa kvalitātes kontroli, produkcija tiek ražota Vācijā, Līnenes (Luenen) un Šalksmīles (Schalksmuehle) ražotnēs.

Progress kā tradīcija. Katru dienu
Kad 1912.gadā Albrehts Jungs dibināja savu uzņēmumu, viņam bija svarīgi trīs principi: progress, kvalitāte un dizains. Šie principi raksturo “JUNG” arī mūsdienās un tiek īstenoti visos uzņēmuma līmeņos. "Progress kā tradīcija" ir attieksme, apņemšanās domāt inovatīvi. Apņemšanās radīt idejas, kas rada ko jaunu, vienkāršāk lietojamu, funkcionālāku, pievilcīgāku un klientiem draudzīgāku. Šī attieksme mūs motivē un vieno. Katru dienu.

Īsi par mums. “JUNG VILNIUS UAB” ir Vācijas elektroinstalācijas materiālu ražotāja "Albrecht Jung GmbH & Co. KG" meitas uzņēmums Lietuvā. Jau vairāk nekā simts gadu, “JUNG” ir vadošais elektroinstalācijas materiālu ražotājs ne tikai Vācijā, bet arī visā pasaulē.

Vairāk: www.jung.de/lv