“LeMade.lv” – dvēseles keramika un mākslas darbi!


Dekoratīvi lietišķās mākslas radošās darbnīcas “LeMade.lv” stendā interesentiem būs iespēja ne tikai izvēlēties sev visskaistākās keramikas rotas, sirsnīgākos dekorus un piemērotākos traukus, bet arī pašiem izveidot savu unikālo rotu.

“LeMade.lv” speciāli izstādei “Design Isle 2017” ir izveidojusi jaunu keramikas rotu un dekoru kolekciju – ikdienai un greznai dāvināšanai. Tie ir īsti sirds rokdarbi, lai izrotātu dzīvi ar smalkām detaļām, kas izstaro mīlestību, labestību un skaistumu!

Unikālas idejas un jauns skats uz keramiku!
Lai arī apmeklētāji varētu sajust šo brīnišķīgo laimi, strādājot ar mālu, “LeMade.lv” ikvienam piedāvās no māliem izveidot savu rotu. Darba rūķi dos padomus, kā ar speciāliem instrumentiem veidot rakstus, nospiedumus un tekstus, bet ar māla krāsām rotas skaisti apgleznot. Pēc darba apdedzināšanas to varēs saņemt “LeMade.lv” darbnīcā (Rīgā, Struktoru ielā 14a - 415) vai arī pasūtīt ar piegādi. Rezultātā savu oriģinālo rokdarbu saņemsiet skaistā iesaiņojumā. Tā būs brīnišķīga dāvana sev vai kādam mīļam cilvēkam!

Dekoratīvi lietišķās mākslas radošā darbnīca “LeMade.lv” savas durvis vēra tikai 2017. gada martā, lai gan zīmols “LeMade.lv” pastāv kopš 2015. gada un ir jau izpelnījies cilvēku mīlestību un uzticību. Gan lieli, gan mazi mūsu darbnīcas veikaliņā var atrast ko īpašu, kas sniegs siltumu un gaišumu ikvienai sirsniņai. Turklāt visus šos brīnumus var ne tikai iegādāties, bet arī iemācīties izveidot tepat mūsu radošajā darbnīcā!

Vairāk: www.LeMade.lv

Seko mums!
www.facebook.com/LeMade.lv/
www.facebook.com/lemade.uhu/
www.instagram.com/lemade.lv/