Būsiet laipni gaidīti "DecoArtis" konceptuālajā stendā!


“DecoArtis” OÜ ir ar rokām gatavotu un visā pasaulē atzītu konceptuālu dizaina elementu izstrādātājs – sākot no grīdas segumiem līdz niansētām dekorācijām/dāvanu iesaiņošanas risinājumiem B2B un mazumtirdzniecības klientiem.

Mūsu visvairāk apbalvotais zīmols ir “Nambé”
““Nambé” vērstā uzmanība uz dzīvotspējīgu skaistumu, māksliniecisku izpausmi un nevainojamu kvalitāti ir acīmredzama zīmola radītajos trauku, mājas interjera un dāvanu priekšmetu komplektos. “Nambé” sadarbojas ar pasaulē pazīstamākajiem dizaineriem, lai radītu produktus, kas mājās vienlaicīgi ienes praktiskumu un stilu. No Britu muzeja Londonā līdz Ņujorkas Modernās mākslas muzejam – “Nambé” darinājumi ir apskatāmi dažādās labi zināmās galerijās visā pasaulē.”

Būtisku uzmanību vienmēr esam pievērsuši kopš 1665. gada ar rokām darinātajām “Rogaška Crystal” kristāla kolekcijām un “BOROWSKI” ar rokām darinātajai stikla mākslai iekštelpu un ārtelpu interjeram, kā arī dāvināšanai.

Piedāvājam unikālus produktus izmantošanai HoReCa sektorā, kā arī mājas apstākļos. Mums ir arī lieliski risinājumi dāvanām, piemēram, “rotējošas viskija glāzes” un novatoriskais “vīna aerators”, kas acumirklī spēj izcelt katra vīna specifisko aromātu un garšu.

Būsiet laipni gaidīti mūsu “DecoArtis” konceptuālajā stendā, kur būs iespējams apskatīt mūsu kolekcijas, baudīt dažādas prezentācijas, kā arī nogaršot gardas uzkodas un vīnu no Dienvidāfrikas!

Vairāk informācijas:
www.decoartis.ee/site/wp-content/uploads/2017/03/catalog-nambe-2017.pdf
www.decoartis.ee/site/wp-content/uploads/2016/03/catalog-2015-borowski.pdf
www.decoartis.ee/site/wp-content/uploads/2017/03/catalog-rogaska-2017.pdf
www.decoartis.ee/site/wp-content/uploads/2017/03/decoartis-flyer-02-210x148mm-bleed0mm.pdf