“Aqua Lingua” balss attēli


“Aqua Lingua Studio” rada unikālas dāvanas – balss attēlus. Jebkuram ir iespēja izveidot savu personalizētu attēlu. Katram attēlam ir pievienots kvadrātkods, pēc kura noskenēšanas tiek atskaņots oriģinālais balss ieraksts.

Apmeklējiet mūsu stendu izstādē “Design Isle 2017” Rīgā un uzziniet vairāk par unikālām biznesa dāvanām. Mēs piedāvājam ekskluzīvu produktu – balss attēlu, kas kalpos kā lieliska dāvana biznesa partneriem, kā arī konferenču un pasākumu dalībniekiem. Jebkurš cilvēks vai cilvēku grupa var kļūt par personalizētas dāvanas radītāju. Šī produkta galvenā ideja pamatojas tajā, ka ūdens dzird cilvēka balsi un atbild ar neatkārtojamu viļņotu rakstu. Katrs balss attēls ir unikāls un neatdarināms, jo ūdens katru reizi reaģē citādāk atkarībā no specifiskā balss ieraksta. Tādējādi varat būt pilnībā pārliecināts, ka jūsu balss radītais mākslas darbs ir precīzs jūsu balss melodijas, tembra un toņa vizuāls atdarinājums un, pirmkārt, izteikto vārdu nozīmīguma un emociju atspoguļojums. Katra balss attēla lejasdaļā ir pievienots kvadrātkods, pēc kura noskenēšanas tiek atskaņots oriģinālais balss ieraksts.

“Aqua Lingua” jau ir saņēmis starptautisku atzinību, kā arī ieguvis vairākus apbalvojumus (World Summit Awards 2013; A‘Design Awards 2014). Mēs esam īpaši lepni par to, ka “Aqua Lingua” attēli atrodas arī UNESCO un NASA galvenajās mītnēs.

“Aqua Lingua” ir ģimenes radīta studija, kurā darbojas divi mākslinieki – Ruta Mickiene un Virgis Mickus. Studija specializējas balss attēlu un dažādu interjera dizaina elementu izstrādē.

Vairāk informācijas:

www.aqualingua.org
www.facebook.com/aqualingua.org/