„Woodflex” prezentēs jaunumu – metāla gaismekļus eksterjeram


Izstādē „Design Isle 2018” latviešu uzņēmums „Woodflex” prezentēs industriālās mēbeles un karstāko jaunumu – metāla gaismekļus interjeram un eksterjeram, kā arī dekoratīvos HDF paneļus.


Ķīpsalā tiks prezentētas dažādu formu metāla kājas. Pateicoties iespējai izvēlēties galda kāju krāsu (praktiski visas krāsas no RAL kataloga) un profesionāli piemeklēt atbilstošu galda virsmu, galds var ne vien veikt tā pamatfunkciju, bet arī kalpot kā lielisks dizaina elements. Metāla galda kājas tiek krāsotas ar pulverkrāsu, kas nodrošina krāsas pārklājuma kvalitāti un izturību.

Pilnīgs jaunums, ko izstādē „Design Isle 2018” rādīs „Woodflex” pārstāvji, ir metāla gaismekļi eksterjeram. Metāls, formas un jaunākās tehnoloģijas apgaismojumā ir tās pamatlietas, ko uzņēmumā cenšas apvienot, lai radītu mūsdienīgi funkcionālu dārza, parku vai ielas apgaismojumu. Metāla gaismekļi interjeram un eksterjeram tiek ražoti ieturētā industriālā minimālisma stilā. Apgaismojumam tiek izmantotas interesantas LED spuldzes un virtenes, kas lieliski izceļ un papildina metālu.

HDF ir augsta blīvuma plānas kokšķiedru plātnes, kurām abas puses ir ideāli gludas un labi piemērotas krāsošanai, līdz ar to dekoratīvos paneļus ir iespējams krāsot dažādās krāsās. Dekoratīvie HDF (high density fibreboard) paneļi ir lielisks risinājums tam, kā apvienot elegantus dizaina elementus un praktisko funkcionalitāti. Starpsienas, fasādes, margas, logu un durvju ailes, radiatoru restes, mēbeles, gaismas objekti – tā ir tikai neliela daļa no tiem. Paneļi tiek ražoti no HDF (4 mm) ar standartaugstumu no 30 līdz 160 cm. Tiek izgatavoti arī nestandarta izmēri.

Industriālās mēbeles ir stilīgs un mūsdienīgs metāla un koka apvienojums. Veidojot produkciju, SIA„Woodflex” pieturas pie minimālisma un cenšas izcelt materiālu dabīgo struktūru. Industriālās mēbeles ir vienkāršas, gaumīgas un tajā pašā laikā ļoti izturīgas. 

„Woodflex” ir latviešu uzņēmums, kas darbojas divus gadus, eksperimentējot, ražojot un realizējot visdažādākās klientu vēlmes. Pamatā produkcijas ražošanā izmantots gan koks, gan metāls.

Vairāk:
www.facebook.com/steelandwoodlatvia/
www.facebook.com/siawoodflex/
www.facebook.com/metinasanasdarbnica/