Iedvesmojies mājokļa un vides labiekārtošanai izstādē “Design Isle 2018”


No 5. līdz 7. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2018”, kurā vienviet varēs aplūkot oriģinālus uzņēmumu un mājražotāju darbus, unikālus studentu veikumus un profesionāļu darinājumus. Trīs dienu laikā apmeklētāji varēs iegādāties dažādus interjera priekšmetus, konsultēties ar nozares speciālistiem un atrast savam mājoklim piemērotākos dizaina aksesuārus.


Plašs ārzemju dalībnieku piedāvājums
Izstādē “Design Isle 2018” uzņēmēji un ražotāji ne tikai no Baltijas, bet arī no Eiropas valstīm piedāvās oriģinālus un radošus dizaina priekšmetus, tostarp gaismas ķermeņus, dekorus, apģērbus un aksesuārus. Savu produkciju prezentēs jau pieredzējuši speciālisti un arī tie, kas gaitas dizaina pasaulē uzsākuši pavisam nesen.

“Jūtama liela ārvalstu uzņēmumu interese par dalību šī gada izstādē, tāpat jau saņemam pieteikumus dalībai nākamā gada izstādē “Design Isle 2019”. Šogad būs lielāka dizaina satura dažādība un segmentācija, sākot ar apģērbu kolekcijām no Spānijas un sienu dekoriem no Portugāles līdz pat velosipēdiem no Igaunijas,” saka izstādes “Design Isle 2018” projekta vadītājs Mārtiņš Baltmanis.

Jau trešo reizi izstādē notiks Baltijas dizaina gadatirgus, kur savu dalību apstiprinājuši tādi zīmoli, kā, piemēram, “Šmita lampas”, “Woodflex”, “Lalita Gallery”, “Awei”, “Kabinetto” un citi. Vienkopus būs atrodami dažādi aksesuāri, apģērbi, interjera priekšmeti, dekori un citi darinājumi.

Noteiks labākos dizaina darbus
Ar oriģināliem un radošiem darbiem izstādē pārsteigs Latvijas labākie dizaineri, kuri prezentēs Latvijas Dizaineru savienības rīkotajā konkursā “Latvijas Dizaineru savienības balva 2018” pieteiktos darbus. Jau vienpadsmito reizi savienība apkopos labākos darbus, ko veidojuši profesionāļi, skolas un augstskolas. Konkursā šogad pieteikti darbi šādās kategorijās: lietu dizains ar šī gada tēmu “Gaismas objektu (gaismekļu, gaismas ķermeņu, lampu) dizains”, ārtelpu (vides) dizains, interjera dizains un saziņas dizains ar šī gada tēmu “Zīmes dizains”.

Izmēģini Latvijā ražotus triciklus!
Pirmo reizi Ķīpsalā būs “Drifta halle”, un tajā varēs izbraukt ar Liepājā ražotiem dizaina tricikliem. Pašmāju uzņēmums “Wolftrike” izstādes apmeklētājus aicinās izbaudīt elpu aizraujošas sajūtas, piedzīvojot braucienu ar tricikliem, kas spēj sasniegt līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. “Drifta halle” būs īstā vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem, turklāt braucieni būs bez maksas!

“Design Isle 2018” pulcēs nozares profesionāļus, uzņēmējus, nevalstiskās organizācijas, izglītības iestādes, valsts institūcijas un daudzus citus. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par “Design Isle 2018” dalībnieku, tad sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Mārtiņu Baltmani (tālr.: 67065015, e-pasts: martins.baltmanis@bt1.lv).

Vienlaikus ar izstādi “Design Isle 2018” Ķīpsalā norisināsies arī starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde “Baltic Furniture 2018”, kurā būs aplūkojamas modernas un kvalitatīvas mēbeles visām mājokļa telpām, kā arī birojam un dārzam. Vairāk: www.balticfurniture.lv

“Design Isle 2018” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību.

Sekot līdzi jaunumiem var arī mājaslapā www.designisle.lv vai sociālajos tīklos www.facebook.com/izstade.designisle un www.instagram.com/design_isle/!

Darbalaiks:
5. un 6. oktobrī 10.00–19.00
7. oktobrī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 5 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 13 EUR
Grupas (10+) ieejas biļete – 4 EUR