“KK Original Design” ergonomiskie trenažieri bērnu attīstībai


“KK Original Design” stendā izstādē “Design Isle 2018” varēs iepazīties ar ergonomiskiem trenažieriem, kas paredzēti mazajiem pasaules pētniekiem. Piedāvājumā būs arī uzņēmuma pārstāvju darināti mākslas darbi – zīmējumi, gleznas, rokassprādzes un citas preces.

Apmeklētāji varēs iepazīties ar produktu līniju “Solis pa Solim”. Ierīces ir košas, jautras, atraktīvas savā veidolā, tendētas uz patstāvīgiem treniņiem mājas apstākļos. Būs apskatāms jaunais produkts – “Bumbieris”.

“Solis pa Solim” produktu sērija

“Citronšķēle” ir ripojoša, mīksta atbalsta plakne līšanas prasmju apguvei. Līšana ir nākamais etaps cilvēkam pēc celšanās no zemes apkārtējās vides iepazīšanai, tāpēc bērniem ar motorikas traucējumiem šāda ierīce ir ļoti vēlama agrīnajos attīstības posmos.

“CitronPuse” paredzēta rāpošanas prasmes apguvei, kopējās muskulatūras trenēšanai, nodrošinot komfortu ar mīkstu, pufam līdzīgu spilvenu. Pieejamas gumiju sistēmas spasticitātes trenēšanai, muskuļu distonijas uzlabošanai.

“Rāpulis” sniedz brīvu kustības izvēli, rāpojot uz ceļiem vertikālā pozīcijā, paralēli trenējot kopējo ķermeņa muskulatūru, īpaši iegurņa muskulatūru, un sniedzot jaunu redzes lauku. Vertikālā pozīcija nodrošina lielāku slodzi sirdij un asinsvadiem, tādējādi uzlabojot kardiovaskulāro sistēmu.

Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt uzņēmuma jauno trenažieri “Bumbieris” – modificējamu balstu atraktīvām kustībām.

Trenažieri paredzēti bērniem ar kustību traucējumiem, toties autori uzskata, ka ierīces var lietot ikviens jautra, sportiska laika pavadīšanai. Palīgierīce “Solis pa Solim” (tagad – “Rāpulis”) tapusi LMMDV kvalifikācijas darba izstrādes ietvaros Kristiānam Daniēlam Siliņam, kuram kopš dzimšanas noteikta diagnoze – bērnu cerebriālā trieka. Kustība tiek nodrošināta ar “Rāpuļa” palīdzību, kas sniedz brīvu kustību izvēli, trenē kopējo ķermeņa un sirds muskulatūru, paralēli sniedzot jaunu redzes lauku. Pēc šī darba tika izveidots uzņēmums “KK Original Design”.

Vairāk:
www.facebook.com/KKOriginalDesign/