“Kanttari” prezentēs jaunu, ekskluzīvu mēbeļu kolekciju


Zīmols “Kanttari” izstādes “Design Isle 2018” apmeklētājiem piedāvās pavisam jaunu un ekskluzīvu mēbeļu kolekciju, kas pirmo reizi tiks prezentēta septembrī Parīzē. Interesentiem būs iespēja arī aplūkot dažādas mēbeles un pasūtīt sev vēlamo preci, kā arī vienoties par individuālu dizainu.

Šis ir īpaši satraucošs gads Latvijas zīmolam “Kanttari”, kas jau septembrī starptautiskā dizaina izstādē Parīzē atklās savu jaunāko ekskluzīvu mēbeļu kolekciju. Izstāde “Maison&Objet”, kas norisināsies Parīzē no 7. līdz 11.septembrim, ir viena no visplašākajām un visprestižākajām dizaina izstādēm Eiropā, pulcējot nozares ekspertus, lai piedāvātu svaigas vadlīnijas un jaunākās tendences interjera dizainā un dekora pasaulē nākošajam gadam. Uzreiz pēc jaunās kolekcijas atklāšanas Parīzē, “Kanttari” savus jaunradītos darbus vedīs prezentēt arī pašmāju auditorijai – izstādes “Design Isle 2018” apmeklētājiem.

Stendā būs apskatāms “Kanttari” jaunais ekskluzīvo mēbeļu koncepts ar 15 unikālām mēbelēm un dekorācijām. Jaunās kolekcijas tendences un unikalitāte dizainā nolasāma no akcentiem, detaļām un sīkumiem. Radoši, drosmīgi, kvalitatīvi, koši un elitāri – tādi būs jaunie “Kanttari” modeļi. Kolekcijā būs pieejamas kumodes, ēdamgaldi, kafijas galdiņi, dīvāns, krēsli, bāra skapis un dažādi interjera priekšmeti. Ikvienam būs iespēja iepazīties gan ar zīmolu, gan tā dizaineriem, uz vietas stendā sajust mēbeļu kvalitāti un īpašo pieeju detaļām, un, protams, pasūtīt sev vēlamo vai vienoties par individuālu dizainu.

Atpazīstamību starptautiskā arēnā “Kanttari” nodrošina vairākas iegūtās vairākas starptautisko dizaina konkursu balvas, piemēram, greznais ēdamgalds “SARMA” 2017. gadā ieguva Sudraba apbalvojumu “A’Design Award”, apbalvojums “European Design Award”, kā arī kumode “Hundertwasser 100H2O” ieguvusi “Silver A’Design Award 2017-2018” kategorijā “Mēbeļu, interjera priekšmetu un mājlietu dizains”.

“Kanttari” dizaineru fokusā ir kvalitāte un radoša pieeja mēbeļu dizainam. Zīmola radītās mēbeles ir modernas, unikālas, no augstvērtīgiem materiāliem, apvienojot koku un krāsainos metālus. Katras mēbeles pamatā ir individuāls, klientam pielāgots dizains, bet vienmēr nolasāms ”Kanttari” rokraksts. Katra mēbele tiek darināta uz pasūtījumu un ir meistaru roku darbs. Vadoties pēc principiem – augstākā kvalitāte, unikāls dizains, netradicionāli materiāli un moderna pieeja –, tiek radītas ekskluzīvas mēbeles ar pievienoto vērtību.

Vairāk:
www.kanttari.com
www.facebook.com/kanttari/
www.instagram.com/kanttari_furniture/
Adrese: Bauskas iela 16C, Rīga, Latvija
E-pasts: info@kanttari.com
Tel: (+371) 28673600