“WUF kids” prezentēs ‘18/’19 rudens/ziemas bērnu apģērbu un aksesuāru kolekciju


Pašmāju zīmols “WUF kids” radījis rudens/ziemas kolekciju, kas pirmo reizi iegādei būs pieejama tieši izstādē “Design Isle 2018”.

Izstādē pirmo reizi iegādei būs pieejama “WUF kids” rudens/ziemas ‘18/’19 kolekcija. Apģērbu modeļi ir praktiski un piemēroti vēsākam laikam. Kolekcija veidota piezemētos toņos, iedvesmojoties no Latvijas dabas bagātībām un paliekot interesanti arī pašiem apģērbu valkātājiem. Kolekciju veido gan mazuļu pirmās drēbītes, piemēram, rāpuļi, bodiji, bikses, zīdaiņu cepures, gan apģērbs bērniem līdz 5 gadu vecumam, piemēram, kleitas, cepures, bikses, džemperi, mugursomas. Rudens/ziemas ‘18/’19 kolekcija ir radīta no “GOTS” sertificētas organiskās kokvilnas. Kolekcija ietver jaunus dizainus un modeļus. Jaunās kolekcijas auduma apdrukas ir izveidotas speciāli šai kolekcijai.

Papildus būs iespējams iegādāties “WUF kids” zaķēnu kolekciju – zaķu romperus, zaķu džemperus un zaķu mugursomas.

“WUF kids” irr mājražotājs, ģimenes uzņēmums no Mārupes. Uzņēmums ražo bērnu apģērbus un aksesuārus no organiskās (“GOTS”) kokvilnas. “WUF kids” dibināts 2016. Gadā un realizē savu produkciju gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Vairāk:
www.wufkids.com
www.facebook.com/wufkids
www.instagram.com/wuf_kids