“BetoArt” iepazīstinās ar dizaina betona izstrādājumu plašajām iespējām


“BetoArt” ir personalizēta dizaina betona izstrādājumu izgatavotājs. Mūsu aizraušanās ir betons. Mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar šī materiāla radošajām izmantošanas iespējām, kā arī, palīdzēt integrēt to vēlamajā formā un funkcionalitātē jūsu iecerēto projektu realizācijai!

Mēs strādājam gan ar dizaineriem un arhitektiem, gan uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Piedāvājam personalizēta dizaina betona izstrādājumus, piemēram, virtuves virsmas, galda vai bāra letes virsmas, izlietnes un gaismekļus, kā arī citus izstrādājumus pēc klientu vēlmēm.

Mūsu mērķis ir palīdzēt sasniegt jums vēlamo rezultātu, piedāvājot unikālus betona dizaina izstrādājumus un personalizētus risinājumus, vienlaikus nodrošinot pozitīvu sadarbības pieredzi visā sadarbības laikā – no projekta izstrādes līdz tā realizācijai. Mēs sniedzam mūsu klientiem noderīgu informāciju un padomus, lai realizētu jūsu ieceres un izvēlētā projekta īstenošanu.

Būsim priecīgi Jūs satikt izstādē “Design Isle 2018” un uzklausīt Jūsu vēlmes un idejas, lai sniegtu interesējošo informāciju par “BetoArt” piedāvātajiem pakalpojumiem un iespējām!

Vairāk:
www.betoart.lv
www.facebook.com/betoart.lv