Laimlini piedāvās dabīga lina izstrādājumus, Saulgriežu brunčus, tilla svārkus un oriģinālus kokvilnas T-kreklus


Laimlini iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar no dabīga lina šūtiem izstrādājumiem. Uzņēmuma piedāvājumā ir dvieļi, galdauti, celiņi, salvetes, priekšauti, lina apģērbs, gultas veļa, pirts lietas, aksesuāri, u.c. To apdarē izmantotas mežģīnes, pīnes, tautiskās un stilizētās lentas.

Būs apskatāma arī Laimlinu autoru dizaina apģērba līnija Saulgriežu brunči, kurus rotā pīņu josta un atstarojošs 9 ziedu vainags latvju zīmēs.

Mākonītei balti svārki, zeltītām kroķītēm…” Laimlini apakšzīmols Mākonīte – gaisīgi, sievišķīgi tilla svārki un kleitas dažādās krāsās ar mežģīni.

Izstādē būs apskatāma arī jaunā produktu līnija - Krekl`. Tie ir kokvilnas T-krekli ar grafiskām zīmēm un zīmējumiem, atziņām.

Laimlini produkcija ir kvalitatīva un funkcionāla, tai ir oriģināls dizains, produktu kvalitāte ļauj par labu cenu iegūt ilgi lietojamas lietas.

Produktu iepakojums ir oriģināls, ērts, personificējams ar logo pamatelementiem vai grafiskiem zīmējumiem, attēliem, atziņām, vēlējumiem un kultūrvēsturiskiem objektiem.

Laimlini var būt sirsnīga dāvana vai suvenīrs, ikdienā lietojamas mājlietas, sabiedrisko telpu interjera elements vai apģērbs kā personības izpausme.

Laimlini produkti rada pozitīvas emocijas, jo ar mīlestību darinātas lietas nes laimi! Laimlini ir jauns ģimenes uzņēmums (L.Špude, E.Freimane) no Ventspils, kurā satiekas prasmes, dizains, atzīts materiāls un darbošanās mīlestība!

Laimlini produkciju varēs pasūtīt vai iegādāties izstādes laikā dizaina tirdziņā, 26a stendā. Laimlini produkciju var apskatīt un iegādāties arī sociālajos tīklos Facebook un instagram vai šūšanas darbnīcā Ventspilī, Rīgas iela 15, T.: 29289050.

Produkcija pieejam arī Latvijas ražojumu un suvenīru veikalos:

“Ja laimīgas rokas linu skar, tad lins par Laimliniem tapt var!”