Vividly interaktīvie web & VR risinājumi dizaina eksportspējai


Latvijas arvien aug augstas kvalitātes un pievienotās vērtības dizaina produkti un Vividly vēlas atbalstīt Latvijā ražota dizaina iespējas paplašināt mērķauditoriju īpaši fokusējoties uz iespējām, ko sniedz digitālā vide, sociālie mediji un internets.

Cilvēku paradumi strauji mainās un palielinās nepieciešamība dizaina produkta vēstījumu nodot klientam pēc iespējas skaidrāk un vieglāk uztverami. Mainās arī interneta vide. Esam izgājuši cauri teksta, bilžu, video komunikācijas ērai un mums priekšā ir nākamā - pieredzes mārketinga ēra, kura ievērojami balstās interaktīvās, virtuālās un papildinātās realitātes risinājumos. Īpaši svarīgi par to domāt ir produktu dizaina kontekstā, jo arvien grūtāk fiziska produkta sajūtu ir nodot glancētā bildē, jo tādu var izveidot ikviens. Taču interaktīva pieredze interneta vidē ir kaut kas jauns un uzmanību piesaistošs, tāds, kas paliek atmiņā un rosina klientu spert svarīgu soli – veikt pirkumu. Vividly mērķis ir pārvērst šo interaktīvās ēras spēku jaunos klientos un atpazīstamos zīmolos.

Vividly komandai piemīt unikāla pieredzes kombinācija - arhitektūra/dizains, komunikācija/zīmolvedība un jaunās tehnoloģijas. Tas ļauj palīdzēt dizaina uzņēmumiem kļūt aktuāliem un saistošiem interneta vidē un sasniegt jaunas mērķauditorijas ārzemju tirgos.

Vividly risinājumi dažādās formās izmantoti Ņujorkā, Londonā, Deli un arī Baltijas valstīs.

Seko Vividly aktualitātēm:
instagram.com/vividlyapp/
facebook.com/VividlyApp/
vividlyapp.com/